Урочистості на Висоті маршала Конєва до Дня Перемоги

З нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулась урочиста церемонія покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва».

Вітаючи ветеранів та присутніх із Великою Перемогою, голова обласної ради Сергій Чернов наголосив, що скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо та схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло перемогу у найстрашнішій війні в історії людства.

«В цей дорогий для кожного з нас день у кожній родині віддають данину шани і поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив нашу землю, тим, хто не повернувся з кривавих полів, тим, хто відродив країну з руїн. Земний уклін і безмежна вдячність вам, дорогі воїни-переможці», – сказав голова обласної ради.

У рамках урочистого заходу на меморіальному комплексі також відбувся флешмоб «Вальс миру» за участю танцювальних колективів Дергачівського району та святковий концерт, під час якого для мешканців області лунали композиції присвячені Другій світовій війні у виконанні провідних вокалістів Харківського академічного театру музичної комедії, народного колективу «Вокал – шоу-бенд «Сузір’я», а також творчих колективів, які виконували українські народні та естрадні пісні.

Окрім того, на території комплексу працював музей та виставка сучасної військової техніки, а ветеранів та гостей пригощали польовою кашею.

Довідково. Наказ про штурм Харкова був відданий командувачем Степовим фронтом генерал-лейтенантом І. С. Конєвим в серпні 1943 року з височини, яка нині називається «Висота Маршала Конєва». До 11 години ранку 23 серпня війська Степового фронту повністю звільнили Харків.

Нагадаємо.