У Харкові знову евакуювали дітей з навчального закладу

За даними правоохоронців, 24 квітня, приблизно о 9:13 надійшло повідомлення про те, що в спеціалізованій школі на вулиці Лермонтовській закладено вибухівку.

«За адресою виїхали співробітники слідчо-оперативної групи і фахівці вибухотехнічного управління. Проводиться евакуація громадян. Проводиться огляд приміщень і прилеглої території », – йдеться в повідомленні відділу комунікації Нацполіціі області.

Всіх учнів ХГУ «Народна українська академія» вивели на спортивний майданчик біля школи.

Довідково. Інформація про закладення вибухівок стала надходити з 21 квітня, в той день  «замінували» 11 об’єктів. У понеділок, 22 квітня, надійшло 15 повідомлень про замінування різних об’єктів в Харкові та одне в Чугуєві. 23 квітня було зафіксовано 9 замінувань.

У жодному разі інформація про замінування не підтвердилася.

В ході ретельного обстеження школи та прилеглої території жодних вибухових пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили. Інформація зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Київського відділу поліції. Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України. 

Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські  встановили винуватців даної події. Ними виявились 12 та 11-річні учні цієї ж школи. Зі слів підлітків, вони вирішили пожартувати і повідомити до поліції про замінування.

Інформація зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Київського відділу поліції.

Вирішується питання про притягнення батьків школярів до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо.