Опалювальний сезон з перешкодами

Опалювальний сезон у Харкові офіційно розпочався, проте досі залишаються будинки і установи, де тепло все ще чекають.
Згідно з офіційною статистикою, з 6331 житлових будівель міста до тепла підключені 5473. Більшість будинків в районі Олексіївка, центр міста, Шатилівка, частково Салтівка і частково Нові будинки – досі з холодними батареями.

За словами прес-секретарки КП«Харківські теплові мережі»Тетяни Чуйкової, «Шевченківський район – дуже велика проблема. Це і Шатилівка – там не закінчили ремонт величезної теплотраси, яка є сполучною. Кінець ремонту переносять на 1 грудня, тому що виникли технологічні проблеми».

Що до Олексіївки, її регулярно, з року в рік, починають опалювати в п’яту, останню чергу – так організована подача тепла в Харкові.

За словами Чуйкової, ускладнює процес запуску теплопостачання й інша проблема. Наприклад, пориви внутрішньоквартальної мережі. І таких будинків досить – будинок може значитися, як підключений до опалення, але там йде ремонт. “І запустити його ми не можемо, поки не усунемо дефект”. Адже теплові мережі зношені на 91%.

З медичними установами ситуація краща – топлять вже у всіх пологових будинках і лікарнях міста. Школи і дитсадки підключені на 98%.

leave a reply