Новий “Хрестовий похід” у Харкові

Харків’яни під пам’ятником князю Ярославу Мудрому вимагали від влади прийняти «правильну» версію ПнВК (податок на виведений капітал).

Законопроект, вже не перший тиждень підігріває обурення в українському суспільстві.

Сенс ідеї законопроекту в тому, аби примусити підприємців вкладати гроші в розвиток держави. Якщо закон приймуть – із грошей виведених до офшорів українські бізнесмени мають віддавати по 18% податку. Разом з тим зникне податок на прибуток. Гроші мають піти на стимуляцію того ж підприємництва та модернізацію підприємств.

Проте, з поправками, які зараз пропонується внести до законопроекту № 8857 виходить зовсім інший законопроект. За ним ПнВК стосуватиметься лише тих підприємств, що мають капіталізацію менше 200 мільйонів. Таким чином крупні «офшорники» не візьмуть участь у інноваційних змінах.

 

На підтримку законопроекту та проти його «неправильних» змін у Харкові зібрався мітинг. Його ініціювала молода політична сила «Демократична сокира».

У соцмережах ця акція, як і десятки подібних по всій Україні, визначалась як «хрестовий похід проти змін до ПнВК.

Також «хрестоносці» стверджують, що противниками законопроекту внесеного Президентом Петром Порошенко виступають утримувачі великої частки українського де

Народний депутат з Харкова Михайло Кобцев, що займає посаду Голови підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики розповів, що це правильний та своєчасний законопроект який дозволить інвестувати українські прибутки в Україну.

Що до обмеження у 200 мільйонів пан Кобцев теж налаштований негативно, і вважає, що ДФС хоче отримати гроші податку на прибуток від найбільших платників податків.

А поки що «хрестоносці» намагаються привернути увагу українців до нового законопроекту.

leave a reply