Чергове засідання у справі «на Сумській»

20 листопада, в Київському районному суді Харкова відбулося чергове засідання у справі про резонансну аварію на Сумській, яка сталася майже рік тому.

Адвокат Геннадія Дронова вимагав визнати фахівців Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса некомпетентними і залучити до справи інших експертів.

Однак самі експерти з такими претензіями не погодилися і заявили, що у них є досвід і необхідна кваліфікація для проведення подібних досліджень.

Сергій Перепелиця наполягав на те, що експерти так і не зуміли дати відповідь на головне питання – з якою швидкістю їхав автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, і чий автомобіль фактично вилетів на пішохідний перехід.

Суддя Віктор Попрас заявив, що в клопотанні захисту Дронова відмовлено.

Крім того, в ході засідання пасажирка автомобіля Lexus  Марина Ковальова написала заяву про повну відмову від претензій.

Наступне засідання призначене на 26 листопада.

Нагадаємо, що раніше від претензій відмовилася Жанна Власенко. Потерпіла зазначила, що обвинувачена Олена Зайцева відшкодувала 100 тис. грн. компенсації, тому претензій до неї матеріального та морального характеру не має.

 

Довідково. Трагічна аварія сталася на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечникова 18 жовтня 2017 року. Зіткнулися «Лексус» під керуванням Олени Зайцевої та «Туарег», за кермом якого був Геннадій Дронов. В результаті аварії постраждало 11 людей. П’ятеро з них загинули на місці, ще одна дівчина померла пізніше в лікарні. Решта отримали травми різного ступеня важкості.