На Харківщині зупинили реалізацію контрафактного алкоголю

СБУ блокувала збут алкоголю з підробленими марками акцизного збору у трьох регіонах, у тому числі в Харківській області.

За даними СБУ, кілька приватних виробників лікеро-горілчаної продукції із Вінницької та Харківської областей налагодили нелегальне виробництво і продаж необлікованого алкоголю.

Товар із підробленими марками акцизного податку вони реалізовували власникам дрібних торговельних мереж по всій Україні. Гуртові партії продукції зловмисники відвантажували клієнтам із території заводів, а також доправляли замовникам через один із відомих поштових сервісів.

1 квітня правоохоронці затримали під час доставки замовникам на Донеччині, Вінниччині та Харківщині кілька вантажівок із розфасованим контрафактом. У Харківській області в автомобілі було виявлено 25 тисяч пляшок підробленої горілчаної продукції загальною вартістю майже 1,5 млн грн.

У транспортному засобі мешканців Могилева-Подільського правоохоронці знайшли 5 тис. літрів контрафакту вартістю близько 2 млн грн.

Вантажівку із необлікованим алкоголем затримали також і в районі ООС. За попередніми оцінками, вартість контрафакту становить понад 13 млн грн.

За фактами незаконної діяльності відкриті кримінальні провадження.

Нагадаємо.