Останні новини

За минулу добу на водоймах загинули чотири людини

Водолазами та рятувальниками ДСНС вилучено чотири тіла загиблих на водоймах.

Події стались: на Петренківському (підліток, 16 років) та Основ’янському (чоловік приблизно 40 років) водосховищах міста Харкова, а також на ставку с. Сосновка Богодухівського району (чоловік 1994р.н.) та ставку смт. Кочеток Чугуївського району (чоловік приблизно 40 років).

Зокрема, 10 липня о 15:38 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час купання в Петренківському озері загинув 16-річний хлопець.

Як з’ясувалося, хлопець 2004 року народження, разом із мамою та своїм другом відпочивали на березі озера. Під час купання юнак зі своїм товаришем відплили на відстань 50 метрів від берега майже на середину озера. Люди з берега побачили, що один із хлопців почав тонути та звернулися до чергових на рятувальному посту. Одного із хлопців вдалося врятувати, а інший потонув.

11 липня о 09:50 водолази міжрегіонального центру гуманітарного розмінування швидкого реагування підняли тіло загиблого хлопця.

Фахівці ДСНС застерігають плавати тільки в спеціально відведених місцях. Не стрибати у воду, якщо глибина та стан дна невідомі. Не запливати за буйки.

Нагадаємо.