Останні новини

На Харківщині ще чотири лікарні почнуть приймати хворих на COVID-19

У Харківській області будуть залучені додаткові медичні заклади для госпіталізації хворих на коронавірус.

У Ізюмській районній лікарні Харківської області виділили 110 ліжок для хворих на COVID-19, заявив під час сесії заступник голови Харківської обладміністрації Тарас Пастух.

Він зазначив, що найближчими днями очікується розпорядження про залучення ще чотирьох лікарень для госпіталізації хворих на коронавірус – Обласної клінічної лікарні, двох лікарень «Укрзалізниці», Інституту терапії імені Л.Т.Малої НАМН України.

Пастух додав, що на базі цих лікарень може бути додатково розгорнуто від 800 до 1 тис. ліжок. «На декілька днів ситуація може покращитися в області», – додав заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що з обласного бюджету можна виділити гроші на підготовку лише для ОКЛ, інші лікарні фінансуються з державного бюджету.

«Ведеться робота з Києвом, щоб власники виділили додаткові фінансові ресурси для проведення кисню та закупівлі обладнання».

Він додав, що завтра бюджетний комітет Верховної ради має підтримати відповідну постанову і Харківська область отримає 37 млн грн для закупівлі концентраторів та для проведення кисневих точок.

Нагадаємо.