Останні новини

Епідеміологи почали фіксувати більше випадків коронавіруса серед дітей

У березні епідеміологи зазначають збільшення кількості смертей від коронавіруса.

Про це розповіла головна санітарний лікар області Любов Махота.

За її словами, в березні показник летальності виріс до 2,1, тоді як за весь період пандемії в Харківській області він склав 1,9.

Також епідеміологи почали фіксувати більше випадків коронавіруса серед дітей.

«Ми спостерігаємо і фіксуємо статистичну картину омолодження віку хворих. Якщо в січні ми мали 3% дітей в загальній картині захворюваності, то в лютому – 7%, в березні – 7,5%. Симптоматика теж змінилася, це більш важкий перебіг хвороби», – сказала Махота.

Головна санлікар Харківської області також додала, що харківські зразки відправляли за кордон, підтверджень штамів так званого «британського» вірусу не знайшли, але це не означає, що їх немає.

На території Харківської області виявлена ​​класична лінія китайського коронавіруса італійського походження, генетична лінія B1.

Також стало відомо, що у Харківській області смт Манченки (Люботинська громада) 24 березня від коронавірусу померла 28-річна жінка.

Наталія О. з з пневмонією спочатку лікувалася у сімейного лікаря і ходила в поліклініку на крапельниці, тому що в місцевих лікарнях не було вільних місць. У Валківську районну лікарню вона поступила у вкрай важкому стані і вранці 24 березня померла.

Нагадаємо.