День захисту дітей відзначили в дитячій клінічній лікарні №1

Для дітей – пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні №1 влаштували масштабне свято. У заході взяли участь народні артисти, квартет обласної філармонії, фокусники, аніматори та інші.

Привітати дітей зі святом приїхав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«У 1950 році ООН прийняла рішення про те, що потрібно захищати життя, здоров’я і права дітей. І ми, дорослі, повинні робити все для цього, а головне, у самих собі зберігати кращі дитячі якості, такі як щирість, вміння радіти дрібницям. Нехай наші діти будуть щасливі і кожен день приносить їм тільки радість, тоді і всі дорослі будуть набагато щасливішими».

За словами генерального директора ОДКЛ № 1 Оксани Піонтковської, завдяки підтримці з обласного бюджету вдається щороку покращувати умови в лікарні.

«Звичайно, хотілося б, щоб діти хворіли менше, але статистика показує, що щорічно ми приймаємо близько 120 тисяч дітей, зокрема із зони ООС, які сьогодні теж є на святі».

Минулого року лікарня отримала сучасне медичне обладнання на суму близько 4,6 млн грн. Протягом 2019 року у рамках виконання заходів комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 рік лікарнею придбано медичне обладнання на загальну суму 13,6 млн грн – комплект для ендоскопічних втручань, 54 цифрові слухові апарати, дві системи слухопротезування, окрім того, встановлена система цифрова рентгенологічна та флюорографічне.

«Харківська обласна дитяча клінічна лікарні №1 одна з найпотужніших не тільки у регіоні, а й в Україні. Щорічно ми намагаємося вкладати у її розвиток кошти, покращувати матеріально-технічну базу, створювати комфортні умови для пацієнтів та працівників закладу», – розповів Сергій Чернов.

Нагадаємо.