Свято останнього дзвоника пройшло в Красноградській школі №3

Останній дзвоник в українських школах традиційно проходить 31 травня. Так, у закладах освіти із семестровою системою ІІ семестр завершується 31 травня.

Зі святом привітав випускників голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«На Харківщині понад 24 тисячі випускників рушають у доросле життя. Попереду відповідальна пора – обрання професії і визначення своєї подальшої долі. Упевнений, що отримані на шкільній лаві знання стануть надійною основою для ваших подальших здобутків і перемог».

Сергій Чернов подарував пам’ятні подарунки випускникам, а школі – спортивний інвентар. Він повідомив, що обласна рада виділила кошти із обласного бюджету у розмірі 5,5 млн грн, завдяки чому невдовзі розпочнеться будівництво нової сучасної спортивної зали. Окрім того, вчора на сесії обласної ради прийнято рішення спрямувати Красноградському району 2,4 млн грн для придбання шкільних автобусів, 6,5 млн грн для ремонту інфекційного відділення Красноградської центральної районної лікарні, а також 600 тис грн для завершення будівництва фізкультурного оздоровчого комплексу, який вже найближчим часом розпочне свою роботу.

 «Свято останнього дзвоника для школярів сповіщає про початок літніх канікул, сповнених яскравими враженнями та цікавими знайомствами, а для випускників – це хвилююча мить, яка символізує завершення дитинства і початок великого самостійного шляху».

Сергій Чернов вручив відзнаки Харківської обласної ради кращим педагогічним працівникам.

Документи про освіту випускникам 11-х класів урочисто вручать 26 та 27 червня.

Довідково. На Харківщині працюють 747 шкіл, у яких навчаються 244,8 тисяч учнів. Навчальний процес для них забезпечують 24, 5 тисяч педагогічних працівників. В області створено 44 опорні школи (52 філії), із них 8 опорних шкіл та 11 філій функціонують в ОТГ.

Нагадаємо.