У Харкові в антисанітарних умовах виявили трьох малолітних дітей

Співробітники сектору ювенальної превенції Харкова вилучили з родини трьох малолітніх дітей. Хлопчик і двоє дівчат знаходяться у дитячій лікарні.

21 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що в квартирі, розташованої на другому поверсі будинку по вулиці Римарській чути як плаче дитина та кличе на допомогу. Також заявник повідомив, що потрапити до вказаної квартири він не зміг через завали сміття в під’їзді.

Правоохоронці з’ясували, що у вказаній квартирі мешкають 57 та 30-річні жінки та троє дітей 2, 6 і 11 років. Щодо 11-річної дівчини до поліції  надходили листи з Управління освіти Шевченківського району м. Харкова про те, що дитина не ходить до школи. Також надходила інформація зі служби у справах дітей про вказану сім’ю, діти якої опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду до вказаної адреси встановлено, що в квартирі відсутнє водопостачання та водовідведення. Діти мешкали в антисанітарних, небезпечних для життя умовах, сходи від під’їзду до квартири завалені сміттям, помешкання кишить тарганами і щурами. Сусіди розказали, що родина утримує п’ятьох собак, яких ніколи не вигулюють на вулиці.

Поліцейські вилучили з небезпечного середовища 11-річну дівчину, 2-річного хлопчика та 6-річну дівчинку. Дітей направили до дитячої лікарні.

На даний час досудове розслідування триває. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо.