Визначили переможців турніру на Кубок голови Харківської обласної ради

Студенти та школярі Харківщини змагалися в турнірі з брейн-рингу на Кубок голови обласної ради.

Шість шкільних та студентських команд Харківщини змагалися у грі з брейн-рингу, що проводиться щороку в рамках обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!».

Конкурсні питання стосувалися сучасних та історичних, вітчизняних та закордонних аспектів місцевого самоврядування й організації влади.

За словами заступника начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату Харківської обласної ради Володимира Дягілева, брейн-ринг вже котрий рік поспіль показує небайдуже ставлення молоді до проблем місцевого самоврядування й життя їхньої громади.

За результатами турніру:

  • Третє місце здобула команда «Помаранчева долонька» (Ков’язький навчально-виховний комплекс),
  • Друге місце вибороли «Асімптоти» (ХЗОШ №124),
  • Кубок голови обласної ради здобула команда «Нестримні Правознавці» (Харківський державний автомобільно-дорожній коледж).

Нагородження переможців відбудеться 6 грудня 2019 року в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.

Довідково. Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування  це ми!» спрямований на інформування молоді про роль та специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу до розвитку локальної демократії в Україні, підвищення рівня знань молоді у сфері державного управління.

Нагадаємо.