Вночі в Харкові сталася масштабна пожежа

Пожежа сталася вночі у старій, нежитловій будівлі на вулиці Шевченка. Причину займання встановлюють.

За добу з 18 по 19 грудня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Протягом звітного періоду здійснено 19 оперативних виїздів, з яких: 10 – на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинена ворожими обстрілами; 8 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам.

Пожежа, спричинена ворожими обстрілами, трапилась у Куп’янському районі на території Дворічанської громади. На території приватного домоволодіння горіла господарча споруда на площі 72 кв.м.

О 20:52 за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Харків, в нежитловій неексплуатованій будівлі трапилась пожежа. На 3-му та 4-му поверхах горіло перекриття, меблі та дах на площі пожежі 350 кв.м.

Від ДСНС було залучено 18 одиниць техніки та 90 чоловік особового складу. О 22:20 пожежу було локалізовано та о 00:38 ліквідовано. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 218 вибухонебезпечних предметів. Мешканцям міст Куп’янська та Ізюма рятувальники доставили 15 тонн питної і технічної води.

Нагадаємо.