Поліція встановила особи підлітків, які трощили сквер

Розшукати підлітків, які на камеру ламали лавки у сквері та світильники у метро, вдалося під час моніторингу соціальних мереж. Молоді люди виклали відповідне відео в інтернет.

За даними відділу комунікації ГУ НП України в Харківській області, відео виявили, 16 квітня. У той же день до Київського відділу поліції із заявою звернулись представники комунального підприємства, які повідомили про пошкодження лавки у сквері міста.

Співробітники ювенальної превенції встановили особи хлопців, які фігурують на відео. Перевіряється їхня причетність до правопорушення, а також інших аналогічних порушень.

Як розповів інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області Костянтин Шеремет, інформація про подію зареєстрована в Журналі заяв і повідомлень громадян. Сума матеріального збитку встановлюється.

На записі, який був оприлюднений в інтернеті, компанія підлітків спочатку ламає лавки і кидає їх у фонтан у сквері Коцюбинського, потім трощить лампи у переході метрополітену. Відео неадекватних підлітків викликало шквал обурень у харків’ян, в коментарях городяни вимагали покарати вандалів.

Нагадаємо.