У Харкові встановили інтелектуальний рекорд

23 березня, в манежі Національного аерокосмічного університету «ХАІ» пройшла наймасштабніша в Україні гра «Що? Де? Коли?»

У заході одночасно взяли участь 341 команда – це 1 тис. 705 гравців. Точні підрахунки учасників провели експерти Національного реєстру рекордів України під час гри і тим самим зафіксували новий національний рекорд, який до сьогоднішнього дня належав Києву. Тоді у столиці одночасно зіграли 1589 учасників.

За словами керівника Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової, головна вимога до учасників – вміння швидко і оригінально мислити.

Крім професіоналів і любителів гри, в манежі «ХАІ» зібралися майже 200 студентських команд і близько 100 – учнівських. Випробувати свої сили в інтелектуальному змаганні вирішили і команди харківських установ інтернатного типу, в тому числі п’ять спеціалізованих.

Щодо правил гри – протягом хвилини п’ять гравців команди повинні були дати правильну відповідь на питання, яке ведучий «Що? Де? Коли?» задавав одночасно всім учасникам. Відповідь вписували в спеціальний бюлетень, який передавали суддям. Кожна правильна відповідь приносила команді 1 бал. Гра проходила в три раунди.
За словами організаторів гри, це досягнення дозволило отримати Харкову статус самого інтелектуального міста в Україні.

Нагадаємо.