На розвиток телемедицини з обласного бюджету виділено 29 млн грн

На створення міжрегіонального тренінгового центру на базі регіонального перинатального центру ІІІ рівня у складі Харківської Обласної клінічної лікарні виділено 958 тис грн.

На проведення капітального ремонту покрівлі Обласного дитячого багатопрофільного санаторію направлено 1 млн 450 тис грн та 11 млн 538 тис грн направлять на придбання ангіографічного обладнання.

На розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини в районах області виділено 10 млн 471 тис грн на будівництво амбулаторій у смт Гути Богодухівського району; в с. Чернещина, Борівського району; у с. Руська Лозова Дергачівського району; в с. Великі Проходи Дергачівського району.

На проведення капітальних ремонтів закладів охорони здоров’я виділено 7 млн 319 тис грн.

Зокрема, буде проведено капітальний ремонт:

  • комплексу корпусів КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня»;
  • капітальний ремонт приміщень КЗОЗ «Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня»;
  • капітальний ремонт будівлі хірургічного корпусу КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
  • капітальний ремонт вхідної групи та приміщень поліклінічного відділення КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня».

Відповідні рішення були прийняті у ході пленарного засідання XХ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Сергія Чернова, голови Харківської обласної ради.

Нагадаємо.