Користуватися гаджетами на ЗНО категорично заборонено

Десятки абітурієнтів втрачають можливість здати зовнішнє незалежне оцінювання знань через використання гаджетів під час тестування.

Про це сьогодні нагадав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Він наголосив на тому, що регламент проведення тестування дуже жорсткий.

«У регламенті написано, що під час виконання завдань у учасника не повинно бути ні паперових, ні електронних носіїв інформації. Навіть просто за наявність навушників, флешки або смарт-годинника абітурієнта зобов’язані видалити з аудиторії. Так, нинішня молодь дуже просунута, і технічний прогрес зайшов так далеко, що інформацію можна отримати з багатьох джерел. Але коли трапляються такі інциденти, то ми не з’ясовуємо, допоміг цей пристрій чи ні, користувався ним абітурієнт чи не користувався. Ми забезпечуємо однакові умови для всіх учасників тестування, і цього року, безумовно, дотримуватимемося цієї позиції. Ми постійно попереджаємо про наслідки, але щороку на Харківщині є кілька десятків абітурієнтів, яких доводиться видаляти з аудиторій. Здати ЗНО у такому випадку вони можуть лише наступного року», – зазначив Олександр Сидоренко.

З правилами проведення ЗНО та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо.