Харківським випускникам пропонують пройти пробне платне тестування

Тестування відбудеться 16 і 23 березня. Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась 8 січня і триватиме по 31 січня 2019 року.

Участь у пробному ЗНО не є обов’язковою, кожен може приєднатися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію і не впливають на конкурсний бал при вступі.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою і змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Проходження пробного ЗНО є платною процедурою. Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту. Вартість кожного тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Після оплати учасники отримають електронне запрошення-перепустку. У ньому будуть вказані час і місце проведення оцінки.

Пробне ЗНО організоване з наступних предметів:

– 16 березня – з української мови та літератури;

– 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

В день проведення пробного тестування кожен учасник може здати тест по одному навчальному предмету. Результати будуть оприлюднені в кабінетах учасників до кінця березня.

                                              Оголошення пробного ЗНО за 2018 рік