Національний юридичний університет відзначив ювілей

З нагоди 215-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулось засідання Вченої ради, в якій взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Ректор вишу Василь Тацій у ході засідання розповів про здобутки університету та про значний науково-педагогічний потенціал.

«Науково-дослідницьку та виховну роботу забезпечують 38 кафедр, де працюють понад 700 викладачів. Серед них більш 100 докторів наук, професорів, понад 500 кандидатів наук, доцентів; 16 академіків Національної академії правових наук України; 22 членів-кореспондентів Національної академії правових наук України».

За його словами в університеті проводиться науково-дослідницька робота з фундаментальних та прикладних проблем правознавства, розробляються 17 цільових комплексних програм, сформувалися наукові школи, відомі в Україні та за її межами.

Сергій Чернов зазначив, що Національний юридичний університет посідає передові позиції в юридичній освіті та науці країни.

«Тільки на Харківщині серед усіх регіонів країни є поєднання Національного університету та Національної академії правових наук, й ми маємо цим користатися. Потужна правова команда області повинна робити щеплення громадянському суспільству проти правового нігілізму», – сказав він.

В Національному юридичному університеті навчаються близько 14 тис. студентів.

«Науковці брали безпосередню участь у розробленні чинної Конституції України та інших державницьких нормативно-правових актів. У галузі нормотворчої діяльності триває співпраця з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України, міністерствами і відомствами, органами місцевого самоврядування», – підкреслив Сергій Чернов.

В ході засідання Сергій Чернов вручив грамоти та подяки Харківської обласної ради  кращим викладачам університету.

Святковий для університету день завершився яскравим концертом у Палаці студентів.

Нагадаємо.