Скандал з розгоном колядників у метро набирає обертів

За фактом інциденту в метрополітені поліціянти проведуть службову перевірку стосовно дій своїх співробітників і повідомлять про результати.

10 січня у мережі Facebook був опублікований відеозапис виступу колядників на станції метро «Історичний музей». Концерт за участю дітей та дорослих викликав невдоволення з боку персоналу підземки і правоохоронців. Під час пригоди співробітник охорони переконував виступаючих, що «це заборонено», а поліцейський вимагає «закінчувати» і покинути територію станції.

«Припиняємо співати і піднімаємося на вулицю. Ну є ж правила метрополітену».

Після цього колядники заходять у вагон, де продовжують співати, а потім виступають на станції «Університет».

Відеозапис конфліктної історії переглянули понад 200 тисяч осіб, а сама публікація зібрала 5800 репостів і переважно негативні коментарі в адресу силовиків і співробітників підземки.

У прес-службі метрополітену прокоментували, що виступаючі порушили кілька правил метрополітену, згідно з якими пасажирам не можна проводити публічні заходи, співати і грати на музичних інструментах, а також здійснювати комерційну діяльність без письмового дозволу перевізника.

«Якби захід був з нами погоджений, то на станції працював би персонал для допомоги організаторам. Вибрали б вдале місце, щоб не заважати пасажирам і не заглушати музикою оголошення».