У Харкові пройде круглий стіл для вчителів

Сьогодні, 5 лютого відбудеться круглий стіл «Сертифікація – крок до професійної досконалості» за участі вчителів початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році.

Захід пройде у Комунальному вищому навчальному закладі «Харківська академія неперервної освіти» управління Державної служби якості освіти у Харківській області.

Сертифікація вчителів має на меті виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Пілотна сертифікація вчителів початкової класів триває впродовж 2019 – 2021 років. У минулому році успішно пройшли сертифікацію 705 педагогів України, з них 35 – учителі Харківської області.

З 15 по 31 січня тривала реєстрація учасників сертифікації – 2020. Усього зареєструвалось майже 2000 педагогів, серед яких 108 учителів початкових класів Харківщини.

 Сертифікація – 2020 відбудеться за оновленим порядком:

  • І етап – незалежне тестування;
  • ІІ – самооцінювання власної педагогічної майстерності;
  • ІІІ – вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до заробітної плати і може зараховуватись як проходження педагогом чергової (позачергової) атестації. Сертифікат дійсний три роки.

Нагадаємо.