На Харківщині розпочалися заходи до Дня міста та 30-ї річниці Незалежності України

Низка урочистих заходів, присвячених 78-й річниці визволення міста Харкова, Дню міста, Дню Державного Прапора України та 30-й річниці незалежності України, проходять в Харкові з 10 по 29 серпня.

Крім того, 17 серпня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відкриється фотовиставка «Харків. 1941-1943».

19-23 серпня в місті відбудуться покладання квітів до пам’ятників і братських поховань, мітинги-реквієми та громадянські панахиди. У всіх районах пройдуть пам’ятні та святкові заходи.

Також 23 серпня відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки міському голові Харкова 2010-2020 рр. Геннадію Кернесу. Крім того, в місті відкриють низку локацій для відпочинку, зокрема – оновлений Харківський зоопарк. Цього ж дня святкові заходи відбудуться на пл. Свободи.

Крім того, 23 серпня у Харкові урочистим підняттям прапора відзначать День Державного прапора України.

Також у місті 24 серпня пройдуть заходи до Дня Незалежності України. Так, відбудуться покладання квітів до монументу Незалежності, святкова програма «Кольори України» у парку Горького та хореографічно-театралізована вистава на пл. Свободи.

29 серпня у Харкові відбудеться традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення».

Нагадаємо.