У галереї «Бузок» виставка про стереотипи та єдність

В рамках проекту представлені індивідуальні історії українців, їхні традиції, побут та емоції.

Мистецька виставка «Ким я є» запрошує побачити та відчути роботи митців на тему єдності та стереотипів.

В рамках виставки представлені роботи митців: Алевтини Кахідзе, Відкритої групи (Павло Ковач, Станіслав Туріна, Антон Варга, Валерій Ковальов, Сергій Клепач, Йеспер Буурсінк, Ірина Лейфер, Артур ван Беек, Станіслав Палун, Олександр Попко, Лізавета Герман та Марія Ланько), Євгена Нікіфорова, Лесі Хоменко, Валерії Тарасенко, Даші Подольцевої, Олени Орап.

Ви зможете почути історії українців про стереотипи; відчути, як українці повертаються додому із заробітків; побачити, в яких рамках ми знаходимося та як з них вийти; зрозуміти, що саме нас усіх об’єднує.

«Митці розкривають самоідентифікацію українців через свої роботи. Бо ми схильні вірити в стереотипи та формувати їх серед свого оточення. Іноді це призводить до взаємної нетерпимості, ярликів «східняк»/«западенець» та почуття регіональної вищості. Хочемо, щоб українці більше знали про те, що їх об’єднує», – розповіли ініціатори проекту.

Довідково. Хто ми: «Місто-сад» – громадська організація, яка займається розвитком активного громадянського суспільства за допомогою культурних проектів та створенням публічних просторів.

Нагадаємо.