З прифронтових небезпечних населених пунктів регіону триває евакуація

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі «Єдиних новин» повідомив, що триває обов’язкова евакуація цивільного населення з прифронтових населених пунктів, які постійно обстрілюються ворогом на Куп’янському напрямку.

Евакуація проходить планово та організовано і має на меті убезпечити цивільних від обстрілів. За перші 2 дні в безпечні місця вивезено 33 людини.

«Розглядаємо питання примусової евакуації дітей з небезпечних районів, в тому числі з м. Куп’янськ. Там, за нашими даними, залишилося 523 дитини. Усі евакуйовані отримують гуманітарну допомогу та тимчасове житло. Зарезервовані місця для проживання в Харкові та за межами Харківської області», – розповів Олег Синєгубов.

Також, як повідомив начальник обласної військової адміністрації, в умовах постійних обстрілів спільно з Міносвіти ухвалено рішення, що наступного навчального року навчання офлайн зможе відбуватися тільки безпосередньо в укриттях закладів освіти, які ухвалили рішення про проведення очного навчання. Укриття обов’язково мають відповідати усім вимогам безпеки.

Джерело: ХОВА

Нагадаємо.