Останні новини

У Малинівській ОТГ запрацювала нова амбулаторія

В Чугуївському районі Харківської області відкрили ще одну амбулаторію в рамках проекту зміцнення сільської медицини.

Медичний заклад забезпечено всім необхідним обладнанням, зокрема, технікою для телемедицини, кардіографом, стерилізаційними апаратами, новими інструментами та іншим.

Лікар, який працюватиме в амбулаторії, матиме службовий автомобіль та службову двокімнатну квартиру.

У новій амбулаторії запроваджено систему телемедицини. Тепер для діагностики не завжди потрібно їхати до районної лікарні, обстеження можна зробити в місцевій амбулаторії.

Реалізації поставлених задач, в питанні надання якісних медичних послуг в районах, приділяє особливу увагу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. 

«Протягом останніх років я особисто контролюю сферу розвитку медицини на селі та слідкую за забезпеченням рівного доступу громадян до сучасних медичних послуг. На виїзних прийомах громадян більшість питань завжди стосуються здоров’я, тому я дуже добре розумію необхідність створення належних умов для пацієнтів в районах та гідної оплати праці співробітників в цій галузі».

До кінця поточного року на Харківщині мають закінчити будівництво 30 амбулаторій. З цією метою Харківській області виділена субвенція з державного бюджету.

Нагадаємо.