Останні новини

Внесено зміни до обласного бюджету

Низку змін до обласного бюджету на поточний рік затвердили 75 голосами депутати в ході пленарного засідання ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання.

Так, до обласного бюджету прийнято низку трансфертів з державного та інших бюджетів.

Зокрема, субвенція з державного місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення у розмірі 25 млн 996 тис грн для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь в АТО, для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, для осіб з інвалідністю  внаслідок поранень, отриманих під час Революції Гідності.

Збільшено обсяг субвенції з державного бюджету для реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на суму у майже 57 млн грн. Кошти перерозподілено для здійснення капітального ремонту низки лікарняних установ.

Держсубвенція у 2 млн грн спрямована на придбання автомобіля швидкої медичної допомоги комунальному закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

У чотири райони області – Балаклійський, Вовчанський, Дергачівський та Краснокутський спрямовано по 2,1 млн грн для придбання автомобільних транспортних засобів, в т.ч. для обслуговування інклюзивно-ресурсних центрів. Джерело фінансування – перерозподілені кошти субвенції з державного бюджету.

Перерозподілятимуться кошти субвенції з держбюджету на «Нову українську школу», відшкодування вартості лікарських засобів.

Майже 48 млн грн буде перенаправлено на поточний і капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Прийняття державної субвенції в сумі 12,3 млн грн на створення апаратно-програмного комплексу оперативно-диспетчерських служб екстреної медичної допомоги дозволить спрямувати кошти на вдосконалення цього медичного сервісу.

На співфінансування інвестиційних проектів з окремих місцевих бюджетів до обласного буде прийнято субвенцію в обсязі 10,1 млн грн. Зокрема, на реконструкцію Близнюківської ЦРЛ – 1,7 млн грн, на ремонт Лозівського міського Палацу культур – 1,4 млн грн, для реконструкції очисних споруд в смт Малинівка – 1,3 млн грн, а також для відновлення низки об’єктів на Балаклійщині – 5,6 млн грн.

Збільшуються асигнування на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ, фінансування окремих програм та заходів у розмірі  9,1 млн грн. Зокрема, кошти будуть направлені:

  • на охорону здоров’я області – 4,2 млн грн;
  • на забезпечення соціального захисту населення – 4,2 млн грн;
  • для підтримки молоді та спорту – майже 690 тис грн.

Нагадаємо.