Харківські лучники здобули призові місця на Чемпіонаті України

У змаганнях взяли участь представники 12 областей України. Спортсмени боролись у категорії класичного та блочного луку.

Чемпіонат України  зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮСШОР, ДЮСШ та УОР проходив з 15 квітня по 18 квітня 2019 року в місті Нова Каховка.

Серед представників класичного луку в категорії «чоловіки» харків’янин, майстер спорту України – Михайло Бойко виборов звання Чемпіона України.

На другому і третьому місцях, відповідно, залишились суперники з Сумської та Львівської областей.

У командній першості серед чоловіків,  у класичному луку, третє місце посіла Харківська команда у складі: ЗМСУ – Сердюка Олександра, МСУ – Колесника Максима та МСУ – Мелехова Артема,  поступившись першим та другим місцем командам з Сумської та Львівської області.