Останні новини

Харків’яни успішно виступили на змаганнях зі стрільби з лука

Відбулись перші змагання зі стрільби з лука, які пройшли після ослаблення карантину.

У змаганнях взяли участь команди з чотирьох областей України. У триденній програмі були представлені категорії класичного (олімпійського) та блочного лука.

В особистій першості серед чоловіків у класичному луці перемогу здобув спортсмен із Сумської області Микита Шишкін, на 2-му і 3-му місцях – харків’яни Віктор Рубан і Володимир Каменський.

У жінок в особистій першості всі призові місця здобули представниці Харкова: 1-е місце посіла Дарина Павличенко, 2-е – Катерина Мазорчук, 3-е місце – Катерина Дубровіна.

У змаганнях блочного лука серед чоловіків перемогу здобув киянин Дмитро Львівський, срібну медаль отримав харківський спортсмен Олександр Соколов, бронзову – представник Києва Ярослав Паращенко.

Серед жінок в цьому виді програми переможницею змагань стала киянка Ксенія Шкляр, 2-е місце посіла харків’янка Віра Охотська, 3-тє – також спортсменка з Харкова Діана Мурашко.

У категорії класичного лука серед змішаних команд усі призові місця здобули харківські спортсмени: Артем Мелехов і Валерія Оніщук – на 1-му місці, Олександр Грекулов та Ірина Третьякова – на 2-му, Володимир Каменський і Катерина Дубровіна – на 3-му.

Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука завершилися 6 червня і проходили на спортивній базі СДЮСШОР «Комунар».

Нагадаємо.