В регіоні почастішали випадки нападу собак на людей

Протягом вихідних від укусів собак постраждали восьмеро мешканців Харківщини. Ще одного чоловіка вкусила змія.

За даними Центра екстреної медицини, на Харківщині почастішали випадки укусів людей тваринами. За вихідні п’ятьох потерпілих госпіталізували до лікарень.

Так, 12 червня у Куп’янському районі трирічну дівчинку вкусив свій собака. За інформацією медиків, домашній улюбленець був щеплений. Проте, дівчинку з ранами щік та вух довелося госпіталізувати.

Ще п’ять випадків трапилися в обласному центрі. Зокрема, на вулиці Роганській невідомий бійцівський собака покусав двох чоловіків 30 років. Обидва доставлені до 17-ї лікарні з укушеними ранами рук.

На вулиці Пілотів 28-річну жінку у передпліччя покусав собака, але від госпіталізації вона відмовилась.

Ще одну жінку 35 років невідомий собака вкусив за гомілку на Салтівському шосе. За інформацією медиків, потерпіла була у стані алкогольного сп’яніння, вона залишилась на місці.

На вулиці Колесниченківській від зубів чотирилапого постраждала 16-річна дівчина. Собака вкусив її за ліве передпліччя. Від госпіталізації потерпіла відмовилась.

13 червня два випадки укусів трапилися на Чугуївщині. Зокрема, у селі Зауддя 49-річного чоловіка вкусила змія. З укусом пальця руки постраждалого доставили до Обласної клінічної лікарні.

А в Чкаловському від зубів свого ж собаки постраждав 63-річний господар. З укушеними ранами передпліччя і стегна його доставили до Чугуївської ЦРЛ.

Ще одною жертвою свого собаки став 15-річний хлопець у Харкові. Собака вкусив господаря за шию.

Нагадаємо.