Останні новини

Харківський притулок для тварин не здає собак у тимчасове користування

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», в притулку протягом  останнього тижденя почастішали дзвінки від людей з пропозицією взяти тварину на час карантину. Мотивація такого вчинку – «і вам менше годувати, і нам можливість гуляти в парках».

«На жаль, бажання прогулятися в парку з собакою, щоб не порушувати постанову Кабінету міністрів, – не привід брати на час тварину з притулку, а потім повернути її назад. Людина з такою пропозицією, з одного боку, задовольняє свої потреби, з іншого – «полегшує», на її думку, утримання вихованців у притулку. Але працівники КП «Центр поводження з тваринами» впевнені, що тварини не повинні страждати через задоволення потреб людей в прогулянці під час карантину, адже потім їх обов’язково повернуть назад», – зазначили в притулку.

«Такий «благий» порив егоїзму для закриття власної потреби в прогулянці під час карантину залишить відбиток на психіці і емоційному стані тварини», – зазначили у притулку.

У КП «Центр поводження з тваринами» підкреслили, що співробітники підприємства допоможуть вибрати вихованця, улюбленця, друга на все життя, а «у тимчасове користування на час карантину» тварин не віддають.

Нагадаємо.