У Стамбулі затримали підозрюваного у вбивстві іноземних студенток

20-річна Букет Йилдиз і 22-річна Зейнеп Хусюнбей були вбиті 31 грудня. Поліція підозрює у скоєні злочину колишнього приятеля молодшої з дівчат.

Основну версію слідства озвучив Фарід Алієв, директор харківського представництва TUİD.

Припускають, що студентка і її екс-бойфренд зустрілися в квартирі на вулиці Валентинівській у Харкові. Там дівчина повідомила приятелеві, що вони більше не пара. Чоловік пішов з квартири, але незабаром повернувся і вже після цього вчинив убивство.

«Коли він увійшов, Букет розмовляла зі своїм новим бойфрендом з Німеччини по відеочату. Він підійшов, вирвав у неї телефон і почав її вбивати. Хлопець, який спілкувався з Букет, не бачив, що відбувалося, але зрозумів, що якась плутанина», – розповів Фарід агентству «Коментарі. Харків». Також слідчі вважають, що саме вбивця написав з телефону своєї жертви повідомлення: «Коханий, все в порядку, просто смартфон випав».

Друга дівчина була вбита при вході в квартиру – 22-річна Зейнеп Хусюнбей якраз повернулася з магазину. Після подвійного вбивства злочинець взяв таксі, попрямував в аеропорт і звідти відлетів у Стамбул.

Підозрюваного заарештувала турецька поліція на кладовищі біля могили його батька. Відомо, також, що Туреччина не видає своїх громадян. Якщо провину підозрюваного буде доведено, покарання зловмисник отримає за законами Туреччини.

Додатково.