Сергій Чернов вручив нагороди патрульним поліцейським Харківщини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав працівників Управління патрульної поліції в Харківській області із Днем Незалежності України та вручив відзнаки облради.

До привітань долучився Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харкові Емін Наджафлі.

Звертаючись до патрульних поліцейських Харківщини, Сергій Чернов подякував їм за щоденну варту й бездоганну службу:

«29 років тому наш народ прийняв рішення розбудовувати незалежну державу. А до цієї дати не одне століття шлях до самостійності був напрочуд тернистим.

Зараз, коли країна могла б розквітати сповна, перед нами постали зовнішні і внутрішні виклики. І на цій передовій – завжди особовий склад патрульної служби. У вашій професії немає таких понять, як погана погода, настрій чи самопочуття. Бо потрібно двадцять чотири години на добу бути на сторожі захисту правопорядку. На жаль, співгромадяни не завжди усвідомлюють, що спокій, мир, стабільність самі по собі не даються, за них треба боротися».

Очільник обласної ради побажав поліцейським повертатися зі служби цілими й неушкодженими, а їхнім родинам – миру й благополуччя. Він також запевнив, що «депутати обласної ради робитимуть все залежне від них, аби особовий склад патрульної поліції відчував, що влада підтримує їх у професійному здійсненні службових обов’язків».

Нагадаємо.