Суд розглядає можливість застосування до підозрюваного у вбивстві дівчинки примусових заходів виховання

Прокуратура просить суд помістити 13-річного обвинуваченого у вбивстві шестирічної Мирослави Третяк до спеціальної виховально-корекційної установи

Клопотання щодо застосування до 13-річного підозрюваного у вбивстві дитини в Харківській області перебуває на розгляді Вовчанського районного суду.

Про це 20 жовтня заявив адвокат родини загиблої дівчинки Артем Донець.

«У Вовчанському районному суді розглядається справа, яка стосується примусових заходів виховного характеру. Та особа, яка найбільш імовірно вчинила цей злочин, 13-річний хлопець, сусід Мирослави – родини мешкали в сусідніх квартирах, є особою, яка за законом не може бути притягнута до кримінальної відповідальності у цій справі, – сказав Артем Донець. – Йдеться про вбивство та зґвалтування».

Він зазначив, що єдиним покаранням можуть бути заходи виховного характеру.

«Одним із можливих варіантів таких заходів є поміщення такої особи на певний строк до спеціальної виховально-корекційної установи. І, власне, з таким клопотанням прокуратура звернулася до суду», – сказав Донець.

«Проте, на думку батьків Мирослави і на мою персональну думку, такі заходи впливу щодо такого резонансного, і жахливого, і жорсткого злочину, який було вчинено щодо шестирічної Мирослави, вони є неадекватно м’якими і, на жаль, в повній мірі не відповідають тим вимогам, які висувають батьки», – додав адвокат.

Довідково. Тіло шестирічної Мирослави Третяк знайшли пізно ввечері 28 липня в покинутому будинку в Старому Салтові. У дитини були забиття голови та обличчя. У скоєнні злочину підозрюють 13-річного підлітка, сусіда Мирослави.

Нагадаємо.