У харківському Екопарку оселилися вовки, яких хотіли вивезти до Непалу

Сірих хижаків намагалися відправити до Непалу під виглядом сибірських лайок.

Співробітники аеропорту «Бориспіль» звернули увагу на нехарактерну для собак поведінку «живого вантажу» (звірі вили, а не скиглили, та й зовні не особливо схожі на лайок) і викликали експертів, які підтвердили підозри.

Документів на перевезення тварин, а саме підтвердження права їх придбання, ветеринарного свідоцтва та дозволу CITES відправник не мав. Тому контрабандних вовків вилучили та передали у Фельдман Екопарк.

Наразі тварини поміщені на карантин, ветеринарні лікарі Екопарку оцінюють їхній стан.

«Це три дорослі особини звичайного сірого вовка. Ми помістили їх у тимчасовий вольєр, напоїли та нагодували. Поводяться звірі спокійно, особливо не стресують, приходять до тями після переїзду», – коментують у закладі.

Подальшу долю вовків вирішуватимуть компетентні державні органи. В Екопарку вони на перетримці до весни. Потім буде суд.

«Якщо «власник» не з’явиться і буде ухвалено відповідне рішення, то візьмемо турботу про сірих на себе. Ми або знайдемо їм можливість жити в умовах, максимально наближених до природних, в одному з реабілітаційних центрів на Західній Україні, або створимо такі умови для них у нашому мультикомплексі», – коментують в Екопарку.

Нагадаємо.