Харківська область залишається у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки

Минулої доби на коронавірус захворіли 1733 мешканці Харківського регіону. При цьому померли 35 пацієнтів.

Завантаженість місць з киснем у ковід-лікарнях третій день поспіль перебуває в межах норми (менше 65%) і становить 64% – на 0,7% нижче за попередню добу.

Коефіцієнт виявлення нових випадків захворювання у Харківській області також не виходить за межі допустимого (менше 20%) – 17,8%.

При цьому рівень захворюваності на коронавірус у регіоні становить 801 випадок на 100 тис. населення, що перевищує допустиму норму більш ніж у 10 разів.

Наразі “Червоному рівню” відповідають 17 областей. 5 листопада, на позачерговому засіданні Держкомісії з ТЕБ та НС ухвалили посилити карантинні заходи у Волинській області. Рішення набуде чинності з півночі 8 листопада.

Також, на Харківщині після тритижневих осінніх канікул у Харкові відновлюється навчальний процес у школах. З понеділка, 8 листопада, за парти повернуться учні з 1 по 11 класи

Довідково. Червоний рівень епідемічної небезпеки передбачає низку обмежень. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.

Нагадаємо.