Останні новини

У Балаклійській громаді майже добу гасили палаючий ліс

Лісова пожежа сталася біля села Борщівка Балаклійської громади Ізюмського району. Горіла хвойна підстилка, вогонь мало не перекинувся на верхні яруси дерев.

Про пожежу в лісовому масиві працівники місцевого лісгоспу повідомили рятувальникам 16 вересня о 9.41.

На момент прибуття рятувальників площа низової пожежі складала 4 гектари. Існувала загроза перекидання вогню на верхні яруси хвойних дерев. Також горіла суха трава на околиці лісу на площі 1 гектар. Складності в гасінні пожежі додавав сильний вітер та віддаленість вододжерел.

До ліквідації пожежі було додатково залучено 2 пожежні автоцистерни ДСНС, 1 пожежну цистерну місцевого комунального підприємства та 1 автоцистерну відомчої пожежної охорони Міноборони.

Завдяки спільним оперативним діям о 13:40 вогонь вдалось локалізувати. Проте лише о 07:10 загоряння повністю ліквідували.

Зважаючи на загрозу виникнення загорянь, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Нагадаємо.