Три міські пляжі офіційно відкриті для купального сезону

На території міста розташовано шість зон відпочинку біля води: Олексіївський лугопарк, Журавлівський і Удянський гідропарки, а також Основ’янська, Безлюдівська та Петренківська водойми.

Перед початком літнього сезону комісія перевірила всі пляжі на дотримання вимог правил благоустрою на території місць масового відпочинку біля води.

За підсумками ревізії тільки три з них відповідають усім санітарним нормам і отримали дозвільні документи на відкриття купального сезону – це Олексіївський лугопарк, Журавлівський гідропарк та Безлюдівська водойма.

Удянський гідропарк, Основ’янська та Петренківська водойми заборонені для купання. Ці зони відпочинку перебувають у неналежному санітарно-технічному стані.

На всіх міських пляжах є доступ до води, облаштовані медичні та рятувальні пости, які повністю укомплектовані всім необхідним: кругами, жилетами, човнами, комплектами аквалангіста, мегафонами, апаратами для вентиляції легенів тощо. Працюють пости щодня з 8:00 до 20:00.

Довідково. Минулого сезону працівники водно-рятувальної служби міста Харкова врятували на воді 99 осіб, ще близько 190 відпочиваючих отримали медичну допомогу.

Нагадаємо.