Останні новини

Скандал у Харківській школі № 67

У школі спалахнув скандал і бунт через звільнення директорки навчального закладу.

У наслідок скарг батьків і перевірки фахівців, директор школи № 67 звільнилася, за нею пішли кілька вчителів, а інші батьки учнів підняли бунт.

Як прокоментувала ситуацію директор Департаменту освіти міської ради Ольга Деменко, конфлікт в харківській школі тривав близько двох років. Остання скарга на директора школи Олену Лисичкіну стала причиною звільнення керівника навчального закладу.

«20 грудня відбулося засідання з представниками Департаменту освіти, 21 грудня директор написала заяву про звільнення за згодою сторін. З цього числа вона звільнена і отримала трудову книжку на руки», – розповіла Деменко.

Вона додала, що ще однією причиною для звільнення став рейтинг школи: за час керівництва Олени Лисичкіної школа № 67 в рейтингу за результатами ЗНО виявилася на 180-му місці зі 183 харківських шкіл.

Також, до написання заяви підштовхнули систематичні скарги матері двох школярів, учнів цієї школи.

«Батьківський комітет вирішив зібрати батьків, щоб перекрити дорогу на знак протесту. Прийшли близько 50 осіб. Дорогу не перекривали, тільки ходили туди-сюди по пішохідному переходу. Більшість батьків підтримують директора. Особисто мене все влаштовує: нас ніхто не змушує здавати гроші, а в іншому випадку вимагати міняти школу. Директор привела свою команду, здружилася з працюючими вчителями. Діти відгукуються про вчителів добре. Я бачу, як Олена Олександрівна з любов’ю ставиться до них».

Як додала Ольга Деменко, за фактом через звільнення директора звільнилися і четверо викладачів: педагог-організатор, дефектолог, психолог і вчитель музики. Остання, за словами директора Департаменту освіти міськради, її дочка, яка і організувала «бунт».

За словами Деменко, зараз школярі вчаться без перебоїв. Обов’язки директора виконує один з її заступників. Після Нового Року проведуть конкурс, де планують вибрати нового директора.