У Харкові урочисто відкрили головну ялинку міста

Ялинка найвища в Україні та дуже технологічна. Під вечір вона урочисто засвітилась святковими вогнями. Подивитись на яскраве дійство на площі Свободи зібрались тисячі жителів міста.

Харківську ялинку відкривають однією з останніх в Україні, і відбулись урочисті заходи лише після скасування воєнного стану в регіоні.

Ялинка понад 40 метрів висотою та одна із найдорожчих в Україні. Так її загальна вартість, включно з монтажем, становить близько 3,5 мільйонів гривень.

Термін експлуатації ялинки складає п’ять років. Понад 900 тисяч гривень з бюджету Харкова витратили на закупівлю хвої для ялини. Два мільйони – на металевий навіс, який встановили на площі.

Всього, за даними Харківського антикорупційного центру, на організацію новорічних свят на площі Свободи комунальні підприємства міста витратили близько 15 мільйонів гривень.

Святкове освітлення із численних світлових і колірних варіацій денного і нічного оформлення. Ялинку прикрасили кількома тисячами куль з глянсового пластика, що світяться завитками, які зображують морозні візерунки.

Нагадаємо.