Екс-працівник патрульної поліції Харківської області отримав російське громадянство

Екс-працівник патрульної поліції Харківської області, який отримав російське громадянство, Денис Кучеренко підозрюється у перевищенні службових повноважень та перебуває під слідством.

Інформацію в соціальній мережі повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков.

«Прийшов у патруль, був задокументований за перевищення повноважень (вимагання та хабар), до суду втік в РФ», – написав Жуков.

Наразі 24-річному т. в. о. командира патрульної роти інкримінується перевищення службових повноважень, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України), його 29-річній колезі – пособництво у скоєнні зазначеного злочину (ч. 5 ст.27 ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України).

Стосовно третього підозрюваного, 23-річного патрульного інспектора, розслідування проводиться за ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України. Правоохоронець перебуває у розшуку. За даними слідства, він також переховується на території Росії. Судом наданий дозвіл на його затримання та обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Нагадаємо. У листопаді цього року патрульних було затримано за шантаж та вимагання. Йдеться про ситуацію, коли патрульні заявили жителю міста, що його машина знаходиться в розшуку. Шляхом тиску і погроз вони відібрали у чоловіка авто і розібрали машину на запчастини.