Підлітків селища Пісочин підозрюють у зґвалтуванні хлопчика-інваліда

Після інциденту гвалтівники пропонували учням школи купити за 50 гривень відео знущань над 6-річною дитиною.

11-річний брат потерпілого розповів, що двоє восьмикласників і один дев’ятикласник покликали їх пограти в закинутий будинок старої аптеки. Потім старшого хлопчика вони виштовхали за двері і поглумилися над дитиною. Відео знущання підлітки знімали на камеру телефону.

За даними силовиків, до поліції звернулась мати хлопчика із заявою про те, що її дитину зґвалтували учні місцевої школи. За вказаним фактом було відкрито провадження за ч. 4 статті 152 та розпочато досудове розслідування.

Хлопців, на яких вказала мати постраждалого, допитали у присутності дорослих, проте відео, яке вони продавали у школі, поліція нібито знайти не змогла.

Постраждалий є інвалідом дитинства з вадами розвитку і сам нічого не може розповісти про знущання.

Також, відомо, що матір дитини-інваліда намагалася забрати свою заяву, мовляв, інцидент трапився ще у січні. Крім того родина, в якій проживає хлопчик, стоїть на обліку як неблагополучна.

Проте, ситуація в селищі набула суспільного резонансу, батьки дітей, які навчаються в цій саме школі, де і фігуранти справи налякані і збираються писати заяву до Генеральної Прокуратури.

Нагадаємо.