Компенсація за неякісні послуги електропостачання

Українці зможуть отримати компенсацію за неякісне постачання електроенергії, яка автоматично буде надаватися у вигляді знижки на оплату відповідних послуг.

Інформацію на своїй сторінці в Facebook повідомила глава Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко.

«Розмір компенсації: від 100 до 200 грн – для побутових споживачів (з ПДФО), 200 – 600 грн – для непобутових», – повідомила Кривенко.

За її словами, компенсацію надаватимуть автоматично шляхом зменшення рахунку споживача на оплату електроенергії. Українці отримають компенсацію протягом 75 днів з дня порушення встановлених термінів.

«Компанія сама визначає, яким споживачам вона повинна надати компенсацію, і повідомляє про це споживача. Якщо протягом встановленого терміну компенсація не надана, розмір компенсації збільшується», – додала Кривенко.

Компанія зобов’язана проінформувати громадян про надання компенсації шляхом вказівки цього в рахунку на оплату електроенергії; в «особистому кабінеті» споживача на офіційному веб-сайті компанії або листом на офіційному бланку.