Дебати у суді. 11 лютого слухають потерпілих

В ході дебатів у Київському районному суді Харкова потерпілі вимагають максимального покарання для Зайцевої.

Потерпілі у кривавому ДТП на Сумській в залі суду, заявили, що не вірять у розкаяння обвинуваченої Олени Зайцевої.

За словами адвоката потерпілої Оксани Нестеренко, з моменту аварії сторона Зайцевої не намагалася допомогти з лікуванням його підзахисної або виплатити суму, зазначену в цивільному позові.

«Можна говорити про те, що це дорога і на місці учасників процесу міг опинитися будь-хто, але деякі порушники грубо порушили всі правила. Ми вважаємо, що вимагати однакове покарання для всіх учасників процесу – нерозумно», – заявив Дріжанов.

Жанна Власенко, розповіла, що буде пам’ятати цей день завжди, адже жінка на момент аварії була вагітною. Власенко попросила суд прийняти справедливе рішення адже вина обох фігурантів була доведена в ході процесу.

«Нам постійно доводиться проходити реабілітацію. Фізичних наслідків того, що сталося занадто багато. Винні навіть не знають, що таке, коли плутається сон і уява, а я знаю і зможу це перебороти. У нас існують страхи, з якими доведеться боротися. Я сподіваюся на справедливе рішення».

Також в суді заслухали постраждалих Миколу Пономаренко, Людмилу Фабріс, Ігоря Берченка. Потерпіла Оксана Євтєєва, яка втратила в аварії чоловіка і сестру, а сама отримала травми, просить для обох водіїв 10 років ув’язнення.

«Рішення у цій справі може або збільшити кількість аварій на дорозі, або ні. Мого улюбленого чоловіка це не поверне, але я вважаю, що воно може врятувати чиюсь іншу сім’ю».

Під час промови Ігоря Берченка в залі суду плакали потерпілі і журналісти.

Всі постраждалі, які виступили на засіданні, вважають вину Зайцевої та Дронова доведеною. Для Зайцевої просять максимального покарання – десять років ув’язнення.

Нагадаємо.