Останні новини

ДТП на Сумській. Обвинувачення просить по 10 років

В ході дебатів 6 січня в Київському райсуді виступило три прокурора, які вважають, що Зайцева насправді не визнає вину, так як її Показання не збігаються з обвинуваченням, згодні з її щирим каяттям і формою його прояву – частковим відшкодуванням шкоди.

Проте, з огляду на наслідки, вважають, що подібна пом’якшувальна обставина вплинути на покарання не повинна. Обом просять по 10 років + позбавлення прав на керування транспортними засобами на 3 роки.

«Прошу суд визнати винними Зайцеву Олену Олегівну і Дронова Геннадія Олексійовича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України та призначити кожному покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Цивільні позови потерпілих задовольнити в повному обсязі», – держобвинувач Максим Блохін.

«Вважаю позицію прокуратури необ’єктивною. Сьогодні знову був цирк. Вони рік говорили про одне, потім вони кажуть у нас в експертизах якась друкарська помилка, щось ми змінили, тобто у нас змінюється обвинувачення», – Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова.

«Ви угробили 6 чоловік і стільки ж зробили інвалідами. Я не знаю, як з такими травмами можна жити далі», – Юрій Фабріз, постраждалий.

Олені Зайцевої та Геннадію Дронову продовжили термін утримання під вартою ще на 60 днів.

Нагадаємо.