13 золотих медалей завоювали харківські самбісти

У Херсоні пройшов чемпіонат України з самбо серед юнаків, дівчат та юніорів. Всього збірна Харківської області завоювала на змаганнях 38 нагород.

Харків’яни привезли додому 13 золотих, 16 срібних і 9 бронзових медалей.

У чемпіонаті взяли участь 450 спортсменів з 22 регіонів України. Змагання проходили в розрядах спортивне і бойове самбо в двох вікових категоріях – спортсмени до 18 років (юнаки) і до 20 років (юніори).

В категорії «юнаки» харків’яни посіли 1-е загальнокомандне місце: на рахунку спортсменів – 6 золотих, 9 срібних і 4 бронзові медалі.

Чемпіонами України в спортивному розділі самбо стали Максим Казначеєв, Данило Ісаєнко, Данило Вегіев, Роман Труш, Денис Кизименко. У бойовому розділі 1-е місце завоював харків’янин Кирило Красніков.

Серед юніорів збірна Харківської області посіла 2-е загальнокомандне місце, поступившись спортсменам з Києва. Чемпіонами в цій віковій групі в спортивному розділі стали Данило Томашевський, Артур Мартіросян, Євген Вегера, Ярослав Книш, Владислава Нецвіт, Мар’яна Михайлова. У бойовому розділі у вазі до 74 кг перемогу здобув Микита Червяков.

Змагання були відбірковим етапом для участі в чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів, який пройде на Кіпрі з 11 по 15 квітня.

Нагадаємо.