Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з синхронного плавання

В столиці Угорщини – місті Будапешті триває чемпіонат Європи з водних видів спорту, на якому перші медалі вже розіграли в артистичному (синхронному) плаванні.

11 травня у фіналі технічної програми солісток перше місце посіла харківська спортсменка Марта Федіна. Її виступ судді оцінили в 91.8445 балів, які принесли їй золоту медаль чемпіонату.

Друге місці посіла Євангелія Платаніоті з Греції (89.2897 балів), а трете – білоруска Василина Хондошко (89.2897 балів).

«Звичайно, можна все допрацювати до ідеального стану, але це один з найкращих моїх результатів у технічному соло. Звичайно, я задоволена», – зазначила чемпіонка після перемоги.

Крім того, Марта Федіна разом з Анастасією Савчук з другим результатом вийшли до фіналу довільної програми дуетів, який відбудеться 14 травня.

12 травня збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок, побореться за медалі в технічній програмі груп та в довільній програмі соло.