Харківські плавці привезли 20 нагород з чемпіонату України

Харківські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України з плавання серед юніорів. Участь в чемпіонаті взяли 335 спортсменів з 20 областей України та Києва, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала вісім золотих, вісім срібних, 4 бронзові медалі, та посіла третє загальнокомандне місце. Найбільшу кількість медалей здобула Карина Сінько. Вона фінішувала першою на дистанціях 50 м вільний стиль, 200 м вільний стиль та 800 м вільний стиль, а також посіла другі місця на дистанціях 100 м вільний стиль та 400 м вільний стиль. Серед юніорів тричі на найвищу сходину п’єдесталу пошани підіймався Герман Фень, який переміг на дистанціях 50 м … Читати далі Харківські плавці привезли 20 нагород з чемпіонату України