Юна харків’янка виборола медалі дорослого чемпіонату України з шашок

Медалі дорослого чемпіонату України з шашок виборола 14-річна харків’янка Дарина Лобанова.

Змагання проходили у місті Дніпро. Харківські спортсмени завоювали одну срібну та дві бронзові медалі.

У класичній грі серед жінок друге місце посіла 14-річна Дарина Лобанова. У семи турах найменша учасниця дорослого чемпіонату України набрала дев’ять очок. Стільки ж було в ще однієї харківської спортсменки – Юлії Макаренкової, але за додатковими показниками Лобанова змогла обійти більш досвідчену суперницю та посісти друге місце.

Макаренкова стала в класичній грі бронзовою призеркою, а ще одна харків’янка – Лідія Олексієнко стала четвертою. Перемогла в цьому виді Олена Коротка з Дніпропетровської області (13 очок).

Також на рахунку Лобанової була бронзова медаль, яку вона здобула в швидких шашках (рапіді) з результатом 11 очок у дев’яти турах. У блискавичній грі (бліці) Лобанова посіла п’яте місце. Перемога в обох цих видах дісталася Олені Короткій.