Останні новини

Харківський школяр – абсолютний чемпіон Європи з шашок

Два змагання – молодіжний чемпіонат Європи та етап Кубка світу Turkish Open 2021 серед дорослих із шашок-64 – пройшли в турецькому місті Кушадаси.

Абсолютними чемпіонами континенту стали п’ятеро українців, в їхньому числі і харків’янин Тимур Золотар.

У молодіжному чемпіонаті Європи на «малій» дошці були зіграні три турніри за різними версіями шашок-64. У швидкій і блискавичній грі спортсмени боролися за правилами «російської» версії шашок, в класичній – за правилами «бразильської». Змагання серед молоді проводилися в шести вікових категоріях.

Харківському школяреві Тимуру Золотарю не було рівних у вікових категоріях до 27, до 20, до 17 і до 14 років відповідно. Дуже близькою до абсолютного результату була Дарина Лобанова. Однак додатковий матч за перше місце у класичній грі (категорія до 17 років) приніс майстрові спорту з Харкова лише срібну нагороду.

Також чемпіонами змагань стали наступні українські спортсмени: Фелікс Шепель (Дніпро), Іван Яшной (Київ) і Андрій Блоха (Кам’янське). Три “золота” збірній принесла 9-річна киянка Валерія Єжова. Вона виступила як серед дівчат до 14 років (рапід), так і до 11 років (класика і бліц).

Нагадаємо.